درباره ما

درباره ما زی‌وی

زی‌وی محصولاتی از جنس پاکیزگی

"زی‌وی" برند تازه ای از مجموعه پارس حیان در سال ۱۳۹۸ وارد بازار شد. زی‌وی پس از هیدرودرم آقایان پانزدهمین برند بهداشتی شرکت پارس حیان می باشد که با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله و موفق متخصصان و کارشناسان این مجموعه وارد بازار شده است.

این محصولات با رویکردی تازه و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا تولید و علاوه بر رفع نیازهای روزمره برای شستشو و تمیز کنندگی سطوح، تمیزی و پاکی را برای محیط شما به ارمغان می آورد.

محصولات این برند شامل محصولات شوینده سطوح نظیر گاز پاک کن، سطوحپارچه ای، سطوح فلزی و ... می باشد.

محصولات زی‌وی برگرفته از انواع جدیدترین فرمول های ساخته شده می باشد که لذت تمیزی و پاکیزگی روزانه را صدچندان خواهد نمود.

زی‌وی

با فرمول غلیظ خود تمامی میکروب‌ها را کشته، لکه‌ها را پاک کرده و کثیفی‌ها را تمیز می‌کند تا محیطی درخشان و بدون میکروب داشته باشید.

Ziwi_About

امیداست در سایه الطاف پروردگار وبا تلاش و کوشش شبانه روزی واحد تحقیق و توسعه این شرکت و استقبال و تایید کیفیت ازطرف شما مصرف کنندگان محترم ، با تولید دیگر محصولات متنوع خانگی مطابق با تکنولوژی روز اروپا و همچنین سازگار با محیط زیست ، سهم خود را به عنوان عضوی از جامعه صنعتی کشور در راستای ارتقاء سلامت و بهداشت خانواده و محافظت از محیط زیست به عنوان امانتی برای نسل های آینده به انجام رسانیم.