نمونه محصولات
boltex

اسپری چند منظوره پاک کننده و گندزدایی سطوح زیوی

Multi Surface Cleaner Spray ziwi

  1. قابل استفاده در منزل و محیط کار جهت کف و سطوح مختلف در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام -
  2. سطوح سنگ، سرامیک، گرانیت، لمینیت، چوب، شیشه، آینه، پلاستیک، آهن، کروم، استیل ضد زنگ و سطوح الکترونیکی -
  3. گندزدا و برطرف کننده انواع جرم، آلودگی لکه، چربی، گرد و غبار بوی نامطبوع سطوح -

دسته بندی : اسپری, پاک کننده, تمیز کننده

جهت استفاده بر روی وسایل و تجهیزات الکترونیکی: محصول را برای دستمال یا پارچه تمیز اسپری نموده و گرد و غبار به وسیله الکترونیکی را با آن پاک نمایید.

جهت بهداشتی نمودن سطوح سقف غیر متخلخل: محصول را بر روی سطح مورد نظر اسپری نمایید تا کاملا مرطوب شود. پس از اسپری کردن ۳۰ ثانیه تامل کنید و سپس آن را پاک نمایید.
قبل از مصرف اسپری را به خوبی تکان دهید. محصول را مستقیماً از فاصله ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتری بر روی سطح و اشیا مورد نظر به مدت ۳ الی ۴ ثانیه اسپری نمایید تا کاملا مرطوب شود. سپس با دستمال یا پارچه نرم، تمیز و بدون کرک پاک نمایید. برای کسب نتیجه مطلوب تر قبل از استفاده از محصول، سطح مورد نظر را تمیز و خشک کنید.
از اسپری نمودن بطرف صورت و از تماس با چشم ها و سطوح مخاطی خودداری فرمایید. در صورت تماس با چشم ها آنها را باز نگاه داشته و آب فراوان شستشو دهید. دور از دسترس اطفال نگاهداری نمایید.
بر روی ظروف آشپزخانه و لیوان ها اسپری نشود. قبل از استفاده بر روی لوازم الکترونیکی آنها را از برق جدا نمایید. از سوراخ کردن قوطی جدا خودداری فرمایید . از اسپری نمودن بر روی شعله آتش یا هر نوع منبع نور و جرقه خودداری نمایید.
در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد، فضای دارای تهویه مناسب و به دور از حرارت و تابش مستقیم نور خورشید نگاهداری شود.

آنکیل دی متیل بنزیل آمونیوم کلراید------- %2/0

آلکیل دی متیل اتیل بنزیل آمونیوم کلراید ------------ %2/0

حلال، انواع سورفکتانت، تنظیم کننده ph، ضد خوردگی، مخلوط: متیل کلروایزوتایزولینون و متیل ایزوتیازولینون (%1/0)، اسانس، آب دیونیزه، بوتان و پروپان