نمونه محصولات
boltex

اسپری گندزدای سطوح زی‌وی

Surface Disinifectant Spray Ziwi

  • جهت گندزدایی انواع سطوح
  • قابل استفاده جهت سطوح مختلف در منزل، محل کار، سطوح بیمارستانی، مکان های عمومی، کلینیک های پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی، آزمایشگاه ها، خانه سالمندان، مهدکودک، مدارس رستوران، اماکن ورزشی، آرایشگاه‌ها واگن‌های مترو، قطار و اتوبوس

دسته بندی : اسپری, پاک کننده, تمیز کننده

سطوح سخت و غیر متخلخل از جمله: سرویس های بهداشتی، توالت فرنگی و ایرانی، وان و دوش حمام، سینک آشپزخانه، سطل زباله، دستگیره‌های در، کابینت و پیشخوان، میز، نیمکت، گوشی تلفن، صندلی ماشین و لوازم خانگی

سطوح نرم غیر سخت: تشک خواب و ملحفه، فرش، پرده، کوسن، رومبلی، مبلمان، کاناپه، پشتی و کوله پشتی

قبل از مصرف ابتدا سطح مورد نظر را تمیز نمایید. سپس آن را به خوبی تکان دهید. فرآورده را مستقیماً از فاصله ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر بر روی صفحه مورد نظر به مدت ۶ و ۷ ثانیه اسپری نمایید تا سطح مورد نظر کاملا مرطوب شود.

جهت گندزدایی سطوح: پس از اسپری نمودن محصول بر روی سطح مورد نظر، می بایست به مدت ۳ دقیقه به حالت مرطوب باقی بماند.اجازه دهید در مجاورت هوا خشک گردد. پس از استفاده، کلیه وسایل و اسباب بازی کودکان و سطوح در تماس با مواد غذایی را با آب آشامیدنی شستشو دهید.

جهت بهداشتی نمودن سطوح : پس از اسپری نمودن محصول بر روی سطح مورد نظر، می بایست به مدت ۳۰ ثانیه به حالت مرطوب باقی بماند. اجازه دهید در مجاورت هوا خشک گردد.

جهت برطرف نمودن بوی نامطبوع سطوح: به میزان نیاز بر روی سطح مورد نظر اسپری نمایید.

از اسپری نمودن به طرف صورت واز تماس با چشم ها و سطوح مخاطی خودداری فرمایید. در صورت تماس با چشم ها، آنها را باز نگاهداشته و با آب فراوان شستشو دهید. دور از دسترس اطفال نگهداری نمایید.
از سوراخ کردن قوطی جدا خودداری نمایید. محتویات قوطی تحت فشار می باشد. از سوزاندن قوطی و اسپری نمودن بر روی شعله آتش یا هر نوع منبع نور و جرقه خودداری نمایید. جهت استفاده بر روی سطوح رنگ شده، سطوح چربی پولیش شده، چرم، سطوح پلاستیک آکریلیک، پارچه های ساتن، ابریشم و ابریشم مصنوعی مناسب نمی باشد.
در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد، فضای داخلی دارای تهویه مناسب و به دور از حرارت و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.
آلکیل دی متیل بنزیل آمونیوم کلراید--------------%2/0
آلکیل دی متیل اتیل بنزیل آمونیوم کلراید-----------------%2/0
اتیل الکل، تنظیم کننده ph، ضدخوردگی، اسانس، آب دیونیزه، بوتان و پروپان