نمونه محصولات
boltex

فوم پاک کننده فرش و مبل زی‌وی

Carpet&Upholstery Foaming Spray Ziwi

با فرمولاسیون ملایم

از بین برنده انواع لکه های مختلف روغن و مواد غذایی، چربی سطحی، خاک، گرد و غبار و آلودگی از سطح الیاف فرش، قالیچه، موکت و مبلمان

پاک کننده سریع فرش، قالیچه، روکش صندلی، مبلمان و کوسن در مناطق پر تردد از جمله اتومبیل، منزل، دفترکار، اتاق انتظار، اتاق های هتل، لابی، راهرو، راه پله و یا سایر مناطقی که نیاز به کاربری سریع و آسان دارند.

  • پاک کننده انواع لکه های چای، قهوه، جوهر، چربی و مواد آرایشی از فرش و مبلمان
  • بدون آسیب رساندن به بافت، الیاف رنگ فرش و مبلمان
  • از بین برنده بوی نامطبوع فرش و مبلمان

دسته بندی : اسپری, پاک کننده, تمیز کننده

قبل از استفاده:جهت حصول اطمینان از ثبات رنگ سطح مورد نظر، ابتدا بر روی قسمت کوچکی از سطح اسپری نموده و پس از خشک شدن آن، از ثبات رنگ و بافت سطوح مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید. در صورت عدم تغییر بافت و رنگ الیاف، استفاده از فرآورده بلامانع میباشد. پس از تمیز کردن، سطح مورد نظر را خوب جارو کنید تا ذرات و گرد و غبار آن گرفته شود لکه های خیس کثیف را با استفاده از پارچه تمیز و خشک نمایید.

نحوه استفاده: قبل از مصرف اسپری را به خوبی تکان دهید. قوطی را به صورت وارونه و از فاصله 60 سانتیمتری از محل مورد نظر اسپری نمایید و پاک کنید.

جهت استفاده بر روی فرش: محصول را بر روی سطح مورد نظر اسپری نموده و فوم حاصله را توسط یک اسفنج نمدار پخش کنید تا الیاف فرش یا مبلمان کاملاً تمیز گردد. جهت کسب نتیجه مطلوب تر فوم را در جهت های مختلف پخش نمایید. سپس با دستمال یا پارچه نرم و تمیز نمدار باقی مانده کف کثیف را از روی سطح فرش بردارید و تامل فرمایید تا محل تمیز شده کاملاً خشک شود. پس از خشک شدن نیز محل مورد نظر را جارو نمایید. در صورت نیاز مصرف را تکرار فرمایید.

جهت استفاده بر روی مبلمان: جهت تمیز کردن مبلمان و لوازم پارچه ای منزل را ابتدا جنس الیاف را بررسی نمایید. محصول را مستقیما از فاصله ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر به سمت لکه آلوده اسپری نمایید. مدت ۳ دقیقه صبر کنید تا کف بر روی لکه نفوذ نماید. سپس باقی مانده کف را از روی سطح مورد نظر توسط اسفنج یا پارچه تمیز برداشته و کاملا تمیز کنید. از خیس نمودن بیش از اندازه پارچه مبل خودداری نمایید. جهت جلوگیری از بروز مجدد لکه، محل مورد نظر را کامل خشک و تمیز فرمایید. از نشستن بر روی مبلمان خیس و یا نمدار خودداری نمایید.

از اسپری نمودن به طرف صورت و از تماس با چشم ها و سطوح مخاطی خودداری فرمایید. در صورت تماس با چشم ها، آنها را باز نگاه داشته و با آب فراوانشستشو دهید. دور از دسترس اطفال نگهداری نگهداری نمایید.
محتویات قوطی تحت فشار می باشد. از سوراخ کردن قوطی جدا خودداری فرمایید. از سوزاندن قوطی و اسپری نمودن بر روی شعله آتش یا هر و منبع نور و جرقه خودداری نمایید.
در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد، فضای دارای تهویه مناسب و به دور از حرارت و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری شود.
آلکیل دی متیل بزیل آمونیوم کلراید --------- %2/0
آلکیل دی متیل اتیل بنزیل آمونیوم کلراید -------------- %2/0
انواع سورفکتانت، حلال، تنظیم کننده ph، ضد خوردگی، مخلوط: متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون (یک دهم درصد)، اسانس، آب دیونیزه، بوتان و پروپان.