نمونه محصولات
boltex

اسپری پاک کننده قوی اجاق گاز، گریل و فر زی‌وی

Stove Grill&Oven Cleaner Spray Ziwi

دارای قدرت پاک کنندگی بالا جهت تمیز نمودن سطوح چرب اجاق گاز، کباب پز، فر، انواع تابه، گریل، جوجه گردان، باربیکیو سرخ کن، هود، دیوارها و کابینت های مجاور اجاق گاز و سایر سطوح

قابل استفاده جهت سطوح گرم و سرد: چینی، سرامیک، شیشه ای، آهنی، استیل و لعاب دار

  1. از بین برنده لکه های چربی و روغن، دوده، مواد سوخته و ذرات به جای مانده از غذا بر روی اجاق گاز، گریل و فر
  2. از بین برنده غذای چسبیده به اجاق گاز بدون آسیب رساندن و ایجاد خط و خش و سطح اجاق گاز، گریل و فر

دسته بندی : اسپری, پاک کننده, تمیز کننده

قبل از مصرف اسپری را به خوبی تکان دهید. قوطی را به حالت عمودی و دور از چشم و صورت نگاه داشته و از فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متری بر روی سطوح اجاق گاز از بالا به سمت پایین و اطراف سطح آن اسپری نمایید و پاک کنید. جهت تمیز نمودن سریع سطوح گرم اجاق گاز یا فر: ابتدا سطوح مورد نظر را تا دمای ۹۵ درجه سانتی گراد گرم نمایید. قبل از استفاده از فرآورده شعله گاز را خاموش نموده و به روش یاد شده در بالا بر روی سطوح مورد نظر اسپری نمایید و درب آن را ببندید. پس از ۵ الی ۱۰ دقیقه با اسفنج یا پارچه کتان مرطوب، آن را پاک نمایید. جهت سطوح چرب تر و کثیف تر زمان بیشتری تامل فرمایید.

جهت تمیز نمودن سریع سطوح سرد اجاق گاز یا فر: محصول را به روش یاد شده بر روی سطوح مورد نظر اسپری نموده و درب آن را ببندید. در این حالت اجازه دهید محصول حداقل به مدت ۲۰ دقیقه و برای سطوح چرب تر و کثیف تر در طول شب بر روی سطح مورد نظر بماند، سپس با اسفنج یا پارچه کتان مرطوب، آن را پاک نمایید.

از اسپری نمودن به طرف صورت از تماس با چشم ها و سطوح مخاطی خودداری فرمایید. در صورت تماس با چشم ها، آنها را باز نگاه داشته و با آب فراوان شستشو دهید. در هنگام کار با این فراورده، از دستکش پلاستیکی بلند استفاده فرمایید. دور از دسترس اطفال نگاهداری نمایید.
محتویات قوطی تحت فشار می باشد. سوراخ کردن قوطی جداً خودداری فرمایید. این فراورده حاوی مواد قلیایی و دارای اثر خوردنگی می باشد. از اسپری نمودن بر روی شعله آتش یا هر نوع منبع نور و جرقه خودداری نمایید. از اسپری نمودن بر روی شعله پیلوت گاز اجتناب نمایید. قبل از مصرف کلیه اتصالات الکتریکی اجاق گاز را قطع نمایید. این محصول برای سطوح آلومینیومی، کروم و قسمت‌های آبکاری شده و فر های دارای سیستم تمیز کن خودکار و سیستم های یکپارچه نظافت مناسب نمی باشد.
در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد، فضای دارای تهویه مناسب و به دور از حرارت و تابش مستقیم نور خورشید نگاهداری شود.
انواع سورفکتانت، تنظیم کننده ph، حلال، ضدخوردگی، مخلوط: متیل کلروایزوتازولینون و متیل ایزوتیازولینون (%1/0)، اسانس، آب دیونیزه، بوتان و پروپان.