شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

ziwi logo
سوالات متداول

شرکت داروسازی پارس حیان با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید برند تخصصی  «زی‌وی ZIWI » در سال ۱۳۹۸ نمود. زی‌وی پانزدهمین برند بهداشتی شرکت پارس حیان است که با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله و موفق متخصصان این مجموعه با محصولات بهداشتی در زمینه مراقبت از منزل (Home Care) وارد بازار شده است.

زی‌وی اولین برند تخصصی ضدعفونی کننده و پاک کننده قوی سطوح و خوشبوکننده‌های محیط در بسته بندی جدید و نوین در ایران است. محصولات زی‌وی علاوه بر از بین بردن بوی نامطبوع، مانع رشد و نمو باکتری‌ها شده و برای پوست و مخاط بی‌ضرر است.

فوم پاک کننده فرش و مبل، فوم پاک کننده و گندزدایی سطوح حمام و دستشویی، اسپری پاک کننده قوی اجاق گاز ، گریل و فر، اسپری گندزدای سطوح، اسپری چند منظوره پاک کننده و گندزدایی سطوح، اسپری پاک کننده سطوح استیل، خوشبو کننده‌های هوا در 6 رایحه مختلف.

محصولات زی‌وی اولین محصولات پاک کننده و ضد عفونی کننده خانگی در بازار ایران است که در دو حالت  ایروسول و فوم عرضه می‌شود. این محصولات با قدرت پاک کنندگی بالا و خاصیت از بین بردن 99.9% اجرام میکروبی بدون آسـیب رساندن به جـنس، بافـت و رنگ وسـایل، بهترین و ایمن‌ترین انتخاب برای پاکیزگی منزل و محیط کار هستند.

– 6 رایحه متنوع با ماندگاری بالا
– پیشرفته ترین تکنولوژی Neo-fresh
– ضدعفونی کنندگی و از بین بردن 99.9% ویروس‌ها و باکتری‌ها

از داروخانه‌های معتبر، فروشگاه‌های بهداشتی و آرایشی، آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی محصولات بهداشتی و آرایشی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای.

احتمالا شما نیز از خشک شدن ذرات آب بر روی شیرآلات خسته شده‌اید و دوست دارید تا شیرآلات محیط آشپزخانه و منزل شما به براقی روز اول باشد. برای حل این مشکل نیز راه‌کار نزد زی‌وی است. زی‌وی با اسپری پاک کننده سطوح استیل با شماست تا قطرات خشک شده آب و رسوب را از روی سطوح شیرآلات خود پاک کنید و سطحی درخشان داشته باشید. این اسپری با خاصیت براق کنندگی خود نتیجه دلخواه شما را به ارمغان می‌آورد و  شیرآلات آشپزخانه و منزل شما را به درخشندگی روز اول می‌سازد. هم چنین این اسپری برای سطح یخچال و ماکروفر نیز به کار می‌رود و باعث زدودن لکه‌های آب و چربی می‌شود.

در اولین قدم، برای تولید کمتر زباله می‌توان از محصولات چند منظوره بجای استفاده از چندین مواد شوینده استفاده کرد. در صورت استفاده از یک محصول به ازای چندین محصول می‌توان هم در هزینه صرفه جویی کرده و هم تولید زباله را کاهش داد. هم چنین، با توجه به حساسیت ریه به مواد شوینده، می‌توان استفاده از مواد تند و غلیظ و مضر را به حداقل رساند. استفاده از محصولات عاری از CFC نیز به کاهش آلودگی هوا کمک شایانی می‌کند. برای عدم تاثیرگذاری این مواد بر پوست و جلوگیری از سردرد، پیشنهاد ما به شما استفاده از ماسک و دستکش است.